להזמנות ופרטים נוספים חייגו:
054-2193101

פעילות לקבוצות בצפון

banner kumzitz-01

מפגשי שטח עד 24 שעות

מפגשים_קומזיץ_בר_בת_מצווה_בטבע24 שעות של חווית שטח וחיבור בינאישי. אנחנו ב"קומזיץ" רוצים לתת לכם חוויה כיפית ומרגשת, כזאת שלא תשכחו בזמן הקרוב. אנחנו מציעים לקהל לקוחותינו מגוון פעילויות בצפון כמו: טיולי ג'יפים, סדנאות גיבוש, הדרכות וחוויות רבות מעניינות ומלמדות. בנוסף מלבד אטרקציות בצפון תוכלו לחוות ארוחות בשטח, לינה במתחם מאורגן בטבע הגולני. תמצאו אצלנו אטרקציות לקבוצות בצפון שהותאמו במיוחד לפעילות קבוצתית ואטרקציות ליחידים. 

ניתן לקיים פעילות לקבוצות בצפון סביב נושא מסוים כגון:

מפגש בר/ת מצווה: אם אתם מחפשים אטרקציות בצפון לילד, אין כמו לחגוג את הבר המצווה של הילד הקטן בצפון רמת הגולן בטבע עוצר נשימה וכל האנשים שאתה אוהב. אופציה זו נחשבת לאחת האטרקציות למשפחות בצפון המועדפות ביותר. מיועד לקבוצות של ילדים והורים במסע של התבגרות. בין שלל החוויות, נעסוק בהיבטים שונים של התבגרות וחיבור בין ההורים והילדים. נכיר טקסי התבגרות שונים ביהדות ובחברות שונות בעולם ונעבור בעצמנו תהליך של התבגרות מתוך הנושאים שנכיר.
מפגש מנהיגות: מכיל מגוון פעילויות בצפון המיועדות לנוער בוגר (תיכון). במהלך המגש נעבור חווית שטח מדהימה, נעסוק בהיבטים שונים של המושג מנהיגות. היכרות עם סוגי מנהיגות ומנהיגים וסדנאות מנהיגות בהם נעסוק בעצמנו ובסגנון המנהיגות שלנו.
מנהלות שטח: ארגון מתחמי לינה, ארוחות בשטח ברמות שונות, ליווי לוגיסטי ללינת שטח, מים וציוד.

 

מפגשים_קומזיץ_בר_בת_מצווה_בטבע_פעילויותמפגש/פעילויות גיבוש ותוכן

מבין האטרקציות לקבוצות בצפון זהו נחשב לפעילות ייחודית ויוצאת דופן מכולם. המפגש מיועד לקבוצה/ צוות או משפחה, במפגש נעבור חוויות רבות אשר יאפשרו גיבוש ממקום אמיתי שייתן כלים לקבוצה להמשך דרכה.

סדנאות ODT) Out Door Training) בשטח: במהלך הסדנה תחוו מגוון אתגרים ומשחקים קבוצתיים המאפשרים תהליך משמעותי של גיבוש והתפתחות קבוצתיים ואישיים מתוך חוויה מהנה.

מכיוון שמדובר על פעילות לקבוצות בצפון, התוכן יותאם לצרכיי ורצונות הקבוצה.

 

פנויים פנויות_מפגשים_קומזיץ_בטבעסדנאות בנושאים שונים עם חיבור לטבע

אנחנו מעמידים לרשות לקוחותינו (קבוצות, משפחות יחידים) מגוון מאוד רחב של אטרקציות בצפון, בחלק מאותן אטרקציות למשפחות בצפון אנו משלבים מגוון סדנאות ייחודיות אלינו שאמורים ללמד ולהשכיל את המשתתפים.

'התבגרות' – עיסוק אישי וקבוצתי בסוגיות שונות של התבגרות, ביהדות, בחברה שלנו ובחברות ותרבויות שונות, והכל תוך חוויה של התנסות באתגרים שונים ומהנים.

'הכנה לצבא' – פעילות מעט שונה מכל שאר האטרקציות לקבוצות בצפון שאתם מכירים. מיועד לנערים לפני גיוס, במהלך ההכנה לקראת הגיוס לצבא, נעסוק בצדדים שונים של הגיוס, הסבר על תהליך הגיוס ועיסוק בשאלות של אחריות, מנהיגות, ישראליות ועוד.

'בעקבות א.ד. גורדון – האדם והטבע' – נלך בעקבות סיפור חייו וכתביו, נעבור מסע של שיבה אל הטבע ונבחן את עצמנו ביחס לשאלות הקיומיות שגורדון מציג ומציף.

'מסע לסוריה' – המסע לסוריה הוא טיול ייחודי ומחשמל, הוא נחשב כאחת האטרקציות למשפחות בצפון הפופולריות ביותר. מדובר על טיול ג'יפים לאורך הגבול עם סוריה, בדרך נעבור הדרכה מקצועית ונבין יותר את המצב אצל שכנתינו מצפון. נעבור לאורך קו התילים הגעשיים לאורך הגבול.

פעילויות בצפון, 'מלחמת יום הכיפורים' – חוויה ייחודית אשר במרכזה מגוון פעילות לקבוצות בצפון, סיור בעקבות סיפורי מלחמת יום הכיפורים. במרחבי הגולן התקיימו קרבות עזים המכילים בתוכם סיפורי גבורה, רעות. נפגוש את הסיפורים בצורה חווייתית ומעניינת ונכיר את מהלך המלחמה ואת האירועים המרכזיים בה.

 

נגישות
סגור